cms-img

Pośpiech, przypadkowe jedzenie, zbyt duża jego ilość a także zła jakość produktów spożywczych. Na to wszystko narażasz się w ciągu dnia, jeżeli:

  • - nie jesz regularnie
  • - jesz w pośpiechu
  • - spożywasz posiłki w przypadkowych miejscach

Pomimo napiętego rozkładu dnia twoje posiłki mogą być zawsze przy tobie.Zmniejsza to ryzyko przypadkowego jedzenia oraz podjadania.

DLA KOGO?

Produkty Grab Your Meal to znakomite rozwiązanie dla:

  • -wszystkich osób aktywnych dbających o swoja formę i zdrowie
  • - osób zabieganych, które dużo czasu spędzają poza domem a przykładają dużą wagę do jakości swoich posiłków
  • - sportowców zawodowych i wyczynowych
  • - kulturystów
  • -... i wszystkich osób dla których zdrowe odżywianie to nie tylko chwilowa moda ale styl życia.
ZASTOSOWANIE I WYGODA

Staramy się aby wszystkie produkty Grab Your Meal zostały zaprojektowane w sposób maksymalnie praktyczny i wygodny. Przed wypuszczeniem produktu do sprzedaży osobiście go testujemy w różnych warunkach i sytuacjach (w miejskim zgiełku, w plenerze czy w podróży).
Głównym założeniem naszej marki jest to aby przewożenie jedzenia w produktach Grab Your Meal było łatwe i przyjemne.

JAKOŚĆ, ZDROWIE I BEZPIECZEŃSTWO

Nadrzędną wartością jest dla nas zdrowie i bezpieczeństwo osób, które korzystają z naszych produktów dlatego dbamy o to aby wszystkie wyroby z pod szyldu Grab Your Meal były wykonane z wysokiej jakości nieszkodliwych dla zdrowia materiałów. Wiemy, że przechowywanie jedzenia musi odbywać się z zachowaniem odpowiednich norm sanitarnych dlatego do produkcji używamy wyłącznie atestowanych materiałów, których skład jest potwierdzony stosownym certyfikatem jakości.

Nasze plastikowe pojemniki na jedzenie należą do najlepszych tego typu produktów na rynku. Wyprodukowane z bezpiecznego, termoplastycznego polimeru o bardzo dużej odporności na ciepło nie zawierają niebezpiecznego Bisfenolu A (BPA). Wszystkie pojemniki można myć w zmywarce, zamrażać w nich jedzenie oraz używać w kuchence mikrofalowej - bez ryzyka utraty zdrowia


Top