Pomysł na produkcję toreb i akcesoriów do lepszej organizacji posiłków Grab Your Meal narodził się z naszej osobistej potrzeby i trudności w znalezieniu na rynku produktów, które pozwoliłyby nam w sposób bezpieczny transportować naszą całodniową dietę.
Bardzo często zdarzało, że wychodząc rano z domu wracaliśmy do niego w godzinach popołudniowych lub nawet wieczornych. Praca, trening, spotkanie ze znajomymi...
Największą trudnością było dla nas przewożenie w bezpieczny sposób naszych, własnoręcznie przygotowanych posiłków. Siatki, reklamówki, plecaki, torby sportowe, słoiki.
Wszystko to okazało się niepraktyczne i nie zdawało egzaminu.
Po pierwsze przewożenie swojego jedzenia było niewygodne a dodatkowo co jakiś czas wysypywało się z plastikowych pojemników do środka siatki lub plecaka.
Było to bardzo frustrujące.
Po drugie w efekcie doszło do sytuacji, że nie mogąc się zabrać z pełnym zestawem posiłków ograniczaliśmy ilość własnoręcznie przygotowanych potraw zaczynając uzupełniać kalorie jedząc na mieście. Zaprzeczało to naszemu przekonaniu, że jeśli chcesz zdrowo jeść to musisz to robić samodzielnie.

Tak w skrócie narodził się Grab Your Meal... Naszą misją jest dostarczanie Klientom wysokiej jakości rozwiązań pozwalających wygodnie i bezpiecznie przewozić swoją całodzienną dietę ciesząc się zdrową formą przez cały rok.


Co otrzymujesz:

  • - torbę Grab Your Meal o wymiarach 30x28x18 cm
  • - 3 pojemniki z silikonową uszczelką*
  • - zasuwane boczne kieszenie izolowane od wewnątrz
  • - boczne kieszenie wykonane z siatki
  • - górną kieszeń na suplementy diety
  • - pasek na ramię ułatwiający transport

Top