POJEMNIKI W 100% BEZPIECZNE DLA ZDROWIA

Zdajemy sobie sprawę, że zdrowe jedzenie powinno być przechowywane w zdrowym otoczeniu dlatego domeną naszej marki jest tworzenie tylko i wyłącznie produktów bezpiecznych dla zdrowia.

Nasze pojemniki na posiłki, które dołączamy do toreb Grab Your Meal™ są tego najlepszym przykładem. Wykonane zostały z najwyższej klasy polipropylenu (PP 5), który uznawany jest za jeden z dwóch najbezpieczniejszych dla zdrowia rodzajów tworzyw sztucznych. Jest odporny m.in. na działanie kwasów, olei, tłuszczów a przede wszystkim jest nietoksyczny i nieszkodliwy dla ludzi.

Pojemniki na żywność jakie stosujemy w torbach Grab Your Meal™ w całości pozbawione są trującego Bisfenolu A (BPA) a fabryka je produkująca posiada restrykcyjny certyfikat ISO 22000:2005 dot. Zarządzania Bezpieczeństwem Żywności.

POJEMNIKI NA ŻYWNOŚĆ NADAJĄCE SIĘ DO MIKROFALÓWKI, ZAMRAŻARKI ORAZ ZMYWARKI

Pojemniki Grab Your Meal™ to najwyższej jakości wielofunkcyjne lunch boxy. Bez żadnych przeciwwskazań możesz w nich podgrzewać jedzenie bezpośrednio w mikrofalówce. Możesz w nich również zamrażać pożywienie w zamrażarce. Maksymalna temperatura to - 25 C. Po skończonym posiłku pojemniki możesz myć w zmywarce w temperaturze dochodzącej nawet do + 95 C.

WYGODNE, POJEMNE I NIEZAWODNE

Problemem wielu pojemników na rynku jest ich mała pojemność, która nie pozwala na ich uniwersalne wykorzystanie. Nie są w stanie pomieścić np. pełnowartościowego obiadu. Nasze pojemniki mają pojemność 1.4 litra przy zachowaniu niedużych rozmiarów dzięki czemu sam wybierasz co w nich będziesz transportował lub przechowywał – sałatkę, drugie śniadanie czy 3-składnikowy obiad. Prostokątna budowa pojemników bez zbędnych, wystających krawędzi gwarantuje szybkie i wygodne mycie pod bieżącą wodą. Lunch boxy Grab Your Meal™ to bardzo solidne produkty. Wykonane zostały z grubego i odpornego materiału, dzięki czemu możesz być pewien, że nie pękną podczas upadku. Dodatkowo zamykane są na poczwórne zamknięcie a pokrywka wykończona jest mocną silikonową gumą dzięki czemu pojemnik się nie otworzy nawet podczas dużych wstrząsów lub upadku.


Top